Kullanım şartları

Kullanım Şartları

Sitenin yalnızca en az 13 yaşında olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bundan daha gençseniz lütfen bu siteye kayıt olmayın. Bu siteye kaydolursanız yaşınızın daha büyük olduğunu gösterirsiniz.

Gönderilen içerik, yalnızca yazarlarının görüşlerini ifade eder.

Gönderdiğiniz, yüklediğiniz veya başka bir şekilde sunulan tüm içerik ("İçerik"), moderatörler tarafından incelenebilir. Gönderdiğiniz veya yüklediğiniz tüm içerikler üçüncü taraf doğrulama hizmetlerine (spam önleme hizmetleri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) gönderilebilir. Gizli veya gizli olduğunu düşündüğünüz hiçbir içeriği göndermeyin.

Siteyi kötüye kullanan, küfürlü, nefret dolu, tehdit edici, spam veya spam benzeri, rahatsız edici olabilecek veya sakıncalı içerik barındıran, başkalarının kişisel bilgilerini içeren herhangi bir içeriği gönderen kişilerin hesapları kapatılır.

Telif hakkı ihlali, yasa dışı faaliyete teşvik eden veya herhangi bir yasayı ihlal eden içeriğin veya davranışınızın ve bunlardan kaynaklanan herhangi bir zarardan tamamen siz sorumlusunuz.

Herhangi bir bildirimde bulunarak veya bildirmeden, herhangi bir zamanda, sebep olsun veya olmasın herhangi bir içeriği gönderebilir veya değiştirebiliriz. Kaldırılacak veya değiştirilecek içerik talepleri sadece kendi takdirimize bağlı olarak gerçekleştirilecektir. Sitenin tamamını veya bir kısmına erişiminizi, bildirimde bulunarak veya bildirmeden, herhangi bir sebep olsun veya olmasın herhangi bir zamanda feshedebiliriz.

İçeriğinizi siteyle bağlantılı olarak kullanmak, yayınlamak veya yeniden yayınlamak için bize münhasır olmayan, kalıcı, geri alınamaz, sınırsız bir lisans vermektesiniz. İçeriğin üzerinde telif hakkını saklı tutarsınız.

  • Bu şartlar herhangi bir zamanda haber verilmeksizin değiştirilebilir.

  • Bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen siteye kaydolmayın veya kullanmayın. Sitenin kullanımı bu şartların kabul edildiğini gösterir. Hesabınızı kapatmak isterseniz, lütfen bize ulaşın.


    Üst