Minecraft sunucumuzun kayıt kuralları!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuphiEfendi

What is this? Bro
Yönetici
Admin
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
188
Beğeniler
59
Puanları
28
#1
Oyunumuza kayıt olmuş her oyuncu aşağıda yazılan tüm kuralları kabul etmiş sayılır, sufmen yönetimi bu kurallarda değişiklik yapabilir veya yeni kural ekliyebilir oyuncularımızın hepsi bu kural değişikliklerini takip etmekle yükümlüdür ve tck'nın kuralları da dahildir.

1.1 ) Oyunumuzdaki sohbet eden oyuncuların bütün mesajları kayıt edilmektedir, bu mesajlar yöneticiler tarafından ön kontrole tabi tutulmamaktadır. Bu yüzden yazılan mesajlar yazan kişinin sorumluluğundadır. Oyun yönetimi kurallara aykırı bir mesaj tespit ettiğinde hesabınızı kapatma yetkisine sahiptir. Uygulanacak ceza ve süresi oyun yöneticisinin insiyatifindedir.

1.2 ) Herhangi bir oyuncunun dinine , ırkına , mezhebine , diline veya herhangi bir nedenle hakaret eden/dalga geçen oyuncular oyun yönetimi tarafından oyundan uzaklaştırılır.

1.3 ) Genel sohbet alanından aynı mesajları hızlı bir şekilde tekrar tekrar yazmak(Spam/Flood) ve diğer oyuncuları rahatsız etmek hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

1.4 ) Oyun içerisindeki bütün sohbet protekollerinden başka oyun/sunucu veya sitelerin reklamının yapılması oyundan uzaklaştırılmasına sebep olur.

1.5 ) Herhangi aksaklık durumunda doğan sorunlar sonucu silinen itemlerin geri iadesi tamamen yetkili kişinin insiyatifindedir.

2.0 ) Oyun içerisindeki bütün sohbet protekollerinden ard arda mesaj atmak (flood yapmak & spamlamak) hesabınızın süresiz olarak kapatılmasına neden olmaktadır.

2.1 ) Herhangi bir oyuncunun kişisel bilgilerini (Telefon numarası , Resim vb.) üçüncü şahıslarla paylaşmak suçtur. Bu tür durumlarda oyun yönetimi tarafından hesapları kapatılacaktır , ancak yaşanabilecek herhangi bir yasal problemden oyun yönetimi sorumlu değildir , Oyun yönetimi kişisel bilgileri paylaşan (suçlu olan) kişinin tüm verilerini (İp adresi, Ödeme kayıtları , Tahmini lokasyon bilgisi) talep eden yetkili kişi veya kişilerle paylaşmaya hazırdır.

2.2 ) Herhangi bir oyuncu oyunda elde ettiği veya tl karşılığında marketten almış olduğu eşyaları herhangi bir şekilde TL karşılığında satamaz, bu durum görevliler tarafından fark edilirse hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

2.3 ) Oyuncuları tehdit etmek, tehdit ile kazanç sağlamak hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

2.4 ) Oyuncularla dalga geçmek, oyuncunun oyunu rahatça oynamasına engel olmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

2.5 ) Oyun içerisinde hile veya oyun hatası ile haksız kazanç elde etmek veya diğer oyuncuların hakkını gasp etmek hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

2.6 ) Bir oyuncunun itemlerini almak veya hesabına izinsiz girmek hesabınızın kapatılmasına sebep olur. Oyun yönetimi bu durumda zarara uğrayan oyuncuya item iadesi veya hesap iadesi kesinlikle söz konusu değildir.

2.7 ) Suçu kesinleşmiş oyuncuyu savunmak, bağırmak veya genel sohbet alanından bu oyuncuyla ilgili sıklıkla yazılar yazmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur. Ceza işlemi görevli kişinin insiyatifindedir.

2.8 ) Ceza alan oyuncuların kendilerini savunabileceği alan destek sistemidir oyun içerisinde bu konu hakkında cevap veya yardım alamazsınız. Bu konuda ısrarlı olduğunuz takdirde savunma hakkınız elinizden alınabilir ve tüm hesaplarınız kapatılır.

2.9 ) Hesabımı kimse kapatamaz, Ben oyuna para yatırdım vb. yaklaşımlarda bulunup kendilerini diğer oyunculardan üstün gören oyuncuların hesapları şikayet edildiği taktirde kapatılmaktadır. Oyunumuzu oynayan tüm oyuncularımız eşittir ve oyun yönetimi oyuncuların bu tip yaklaşımlarına izin vermemektedir.

3.0 ) Oyun yönetimindeki kişileri tanıdığını iddia ederek bir oyuncuyu oyunu oynayamayacak kadar rahatsız etmek hesabınızın kapatılmasına sebep olmaktadır.

3.1 ) Herhangi bir oyuncunun kişisel yazışmalarını, konuşmada bulunan kişilerin tamamının izni olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur, bu kurala Oyun yönetiminin yazdıklarıda dahildir.

3.2 ) Hile dağıtımı, Hile kullanımına yardımcı olmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur. Bu olaya ada üyelerinin / klan %50 sinin karıştığı tespit edilirse ada / klan silinir ve adadaki tüm oyuncuların hesapları kapatılır.

3.3 ) Oyun açığının dağıtılması, Oyun açığının kullanılmasına yardımcı olmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur. Bu olaya ada / klan üyelerinin %50 sinin karıştığı tespit edilirse ada / klan dağıtılır ve tüm oyuncuların hesapları kapatılır.

3.4 ) Siyaset içeren oyuncu isimlerinin kullanımı yasaktır, gerekli görüldüğünde oyuncunun başka bir isime taşınması talep edilebilir. Bu talebe uymayan oyuncuların hesapları kapatılır.

4.0 ) Kural ihlali her ne olursa olsun oyuncunun tüm hesapları(IP Taraması) sonucu kapatılabilir.

4.1 ) Oyun yönetimi sizlerin hesaplarını ve şifrelerini hiç kimseyle paylaşmaz. Bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanmaktadır, Lütfen oyun içerisinde veya farklı yerde Sufmen'e ait olmayan sitelere veyahut discord'dan yönetici adına mesaj atılıp, Soyulma durumlarında yetkililer hiçbir şekilde eşya iadesi yapmayacaklardır, Hesabınızın çalınması durumunda yöneticilerin durum değerlendirmesine bağlı olarak hesap geri verilebilir.

4.2 ) Oyun Yönetimi Kendisinin görüp banladığı kişilerde screenshot ( Kanıt gösterme ve belirtme ) yükümlülüğü yoktur!

4.3 ) Oyun yönetimi istediği zaman istediği tarihte, tüm karakter ve oyunu yok etme hakkına sahiptir. Bu durumda kimseye hiçbir şekilde yatırdığı para veya oyun itemleri geri iade edilmeyecektir.Oyuncu & Kullanıcı Yasal veya yasal olmayan yollarla hak talebinde bulanamayacaktır.

4.4 ) Oyun verileri 6 saatte bir yedeklenmektedir oyunda herhangi bir sorunla karşılaşıldığı zaman en kısa süre önceki yedek yüklenecektir ve olası item ve hesap verileri kaybından yönetim ekibi sorumlu tutulamaz.

4.5 ) Klan turnuvularında veya özel etkinliklerde etkinliği düzenleyen yöneticinin belirtmiş olduğu tüm kurallara uyulmalıdır. Etkinlik yöneticisi kurallara uymadığını düşündüğü klanları - oyuncuları turnuvadan çıkartabilir.

5 ) 5237 sayılı TCK’nun 244/1. maddesi uyarınca “Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.”
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst